İkizler Metal Hurdacılık

İkizler Metal Hurdacılık, Mersin'de hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamızın kuruluş yapısı ve ayrıca kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, hurda satmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Mersin İkizler Metal Geridönüşüm

İKİZLER METAL HURDACILIK

İkizler Metal Hurdacılık

Mersin İkizler Metal Hurdacılık

Mersin Hurdacılık & Geridönüşüm

Divider

Her şeyden önce, Firmamız İkizler Metal Hurdacılık, Mersin Merkez ve Mersin'e bağlı tüm ilçeler ile çevre illerde bulunan her çeşit metal hurdasını satın alıp, geridönüşüm firmalarına ulaştırmak ve hurdacılık mesleğini icra etmek üzere Hasan KOYUNCU tarafından Mersin Toroslar İlçesinde kurulmuştur.

Bu yüzden, Mersin genelinde, miktarı ne kadar olursa olsun her çeşit metal hurdasını yerinden satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz. Bundan dolayı, başta Toroslar, Tarsus, Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Gülnar, Erdemli, Mut ve ayrıca Silifke ilçeleri olmak üzere, Mersin'e bağlı tüm ilçelerden, ayrıca mahalle ve köylerde her çeşit metal hurdası satmak isterseniz Mersin'de hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamızı hemen arayınız.

Genel olarak hurdacılık sektörünün ilk amacı, hurda malzemelerden elde edilen metallerin tekrar kullanıma kazandırılmasıdır. Bu da geri dönüşümle gerçekleştirilen bir kazanımdır. Dünya nüfusu her geçen gün hızla artmaktadır. Doğal olarak doğadaki tahribatta bu oranda artar hale gelmiştir. Bu zararı en aza indirme çalışmalarının en önemlisi geri dönüşüm merkezleridir. Bu yüzden hurdacılık ve geridönüşüm, doğamızın ve yeraltı kaynaklarının korunması açısından vazgeçilmezdir.

Bu yüzden, siz müşterilerimizin bizi araması ile başlayan bu süreçte, deneyimli ve kalifiye elemanlarımızla, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Her zaman, karşılıklı kazanmaya öncelik vererek , ülkemizin de zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf etmesine katkı sağlamaktayız.

Ayrıca firmamız, bu kadar önemli ve kutsal bir görevi yürütmenin haklı gururu içinde, hurdacılık mesleğini şerefle, hak geçirmeden ve her geçen gün hizmet alanı ve personel kadrosunu büyüterek çalışmlarına devam etmektedir.
Hurdalarınızı bir telefonla satın alıyoruz

Mersin Hurdacı

Divider

Mersin genelinde hurda alımı yapan firmamız İkizler Metal Hurdacılık, meslek etik ilkelerine bağlı, müşteri memnuniyetine daima önem veren ve memnuniyet oranını en yüksekte tutmak için sürekli gayret sarf eden bir geridönüşüm firmasıdır. Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilir, kaliteli hizmet almak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.